Často kladené otázky

Kto sa môže stať členom BONUS klubu?

Členom BONUS klubu sa môže stať každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov s bydliskom na území Slovenska, ktorá súhlasí s podmienkami registrácie uvedenými v prihláške a so Všeobecnými obchodnými podmienkami BONUS klubu.

Kde môžem získať BONUS kartu?

BONUS kartu získate na ktorejkoľvek čerpacej stanici v sieti Slovnaft na Slovensku alebo si stiahnite splikáciu Slovnaft GO a vytvorte si virtuálnu kartu za pár sekúnd.

Čo musím splniť, aby som sa stal členom BONUS klubu?

Na začiatok je potrebné vziať si BONUS kartu na čerpacej stanici alebo si ju vytvoriť v mobilnej aplikácii Slovnaft GO. V prípade plastovej karty je potrebné sa zaregistrovať online na www.bonusklub.sk.

Do kedy je potrebné si vyčerpať BONUS body?

V prvom štvrťroku 2023 prinesieme nový moderný zákaznícky program s množstvom výhod. Využite všetky nazbierané body čo najskôr, aby Vám nezanikli. Upozorňujeme, že na konci roka 2022 exspirujú body nazbierané v roku 2019, body nazbierané v rokoch 2020 – 2023 stratia platnosť vo februári 2023.

Kedy môžem začať zbierať BONUS body?

Okamžite po získaní BONUS karty (plastovej alebo digitálnej), už pri prvom nákupe v sieti Slovnaft v SR. Plastovú kartu alebo digitálnu kartu v mobile je potrebné predložiť obsluhe pred zaplatením. Pripisovanie bodov je okamžité a svoj aktuálny zostatok/stav si viete vždy skontrolovať vo svojom online účte na bonusklub.sk alebo v mobilnej aplikácii Slovnaft GO. Dodatočné pripísanie bodov na kartu po zaplatení nie je možné.

Ako si objednám GIFT kartu za BONUS body?

Prihláste sa do svojho konta na www.bonusklub.sk, vyhľadajte si GIFT kartu v Katalógu odmien, kde si ju môžete objednať. GIFT karta vám bude doručená na vašu poštovú adresu. Vyberte si z troch hodnôt - 25 eur / 50 eur / 100 eur.

Ako si môžem uplatniť svoje získané body?

Body si môžete vymeniť za odmeny z Katalógu odmien BONUS klubu, a to:

  • za odmeny dostupné priamo na čerpacej stanici - napr. na lahodné občerstvenie Fresh corner, nápoje alebo na umývacie programy,
  • za vouchery u našich partnerov, ktoré si môžete objednať prostredníctvom svojho online konta
  • za GIFT kartu, ktoré si môžete objednať prostredníctvom svojho online konta ,
Kompletnú ponuku produktov a služieb za body nájdete v Katalógu odmien.

Musím sa pred využívaním karty registrovať?

Získavanie a pripisovanie bodov na BONUS kartu je možné ihneď po jej získaní. V prípade ak ste získali plastovú kartu priamo na čerpacej stanici Slovnaft, je pre plnohodnotné využívanie karty, t.j. na výmenu nazbieraných bodov za odmeny, potrebné sa registrovať sa vyplnením registračného formulára elektronicky na www.bonusklub.sk. V prípade ak ste si vytvorili digitálnu kartu prostredníctvom mobilnej aplikácie Slovnaft GO, následná online registrácia nie je potrebná.

Čo je Slovnaft GO?

Slovnaft GO je mobilná aplikácia, vďaka ktorej budete mať BONUS Klub pod palcom. Chcete mať svoju BONUS kartu vždy poruke? Máte záujem o aktuálne unikátne zľavové kupóny priamo vo svojom mobile? Chcete mať na cestách istotu, že pri svojich zastávkach na čerpacích staniciach Slovnaft vždy nájdete svoje obľúbené služby a produkty? Tak je aplikácia určená práve pre vás. Cez aplikáciu budete mať tiež prehľad o tom, kde a kedy ste nazbierali alebo minuli svoje BONUS body a koľko ich máte aktuálne na účte.

Sú moje osobné údaje chránené?

Registrácia do BONUS klubu podlieha zákonu o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. a všeobecného nariadenia o ochrane údajov (GDPR 2016/679), ktoré platí v celej Európskej únii. Dovoľujeme si vás informovať, že spoločnosť SLOVNAFT, a.s. poverila spracovávaním osobných údajov zákazníkov v rámci prevádzkovania zákazníckeho programu BONUS klub sprostredkovateľov, s ktorými má uzavreté sprostredkovateľské zmluvy.